Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Near/Nate River

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
X-Kira
Administrator
X-Kira


masculin Mesaje : 92
Data nasterii : 07/11/1998
Data de inscriere : 21/01/2013
Varsta : 25
Localizare : Romania->Iasi
Joburi/Distractii : Fotbal si FG
Stare de spirit : In forma

Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeMar Mar 19, 2013 11:42 am

Near este candidatul principal pentru a deveni succesorul lui L și își spune N în timpul investigației. Acesta se aseamănă cu L în multe privințe cum ar felul în care lui L îi place să se joace cu lucruri ca furculițe și cuburi de zahăr, fiind prezentat adesea jucându-se cu părul sau cu jucării. Near, de asemenea, stă așezat într-un fel mai ciudat, asemanator lui L dar cu mici diferențe. După ce îi propune lui Mello să-și alăture forțele să lupte împotriva lui Kira, iar acesta îl refuză, Near obține sprijinul Guvernului Statelor Unite și creeaza SPK(Provizia Special pentru Kira)o organizatie formata din 4 membrii(Inclusiv Near) menita sa-l gaseasca si sa-l condamne pe Kira.
Sus In jos
https://deathnotero.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeDum Mar 31, 2013 1:59 pm

Serios acum,de Near nu zice nimeni nimic Fara emotie
Mie îmi place,e un personaj interesant dar seamănă cma mult cu L
Sus In jos
X-Kira
Administrator
X-Kira


masculin Mesaje : 92
Data nasterii : 07/11/1998
Data de inscriere : 21/01/2013
Varsta : 25
Localizare : Romania->Iasi
Joburi/Distractii : Fotbal si FG
Stare de spirit : In forma

Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeDum Mar 31, 2013 2:02 pm

Near/Nate River 2058759897
Sus In jos
https://deathnotero.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 3:39 am

Si mie imi place , e interesant.... Si imi place stilul lui si tema... Zambilici
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 3:42 am

Dar m-a cam enervat adica era mai tare sa fie intre Light si L.... Plus ca indiferent daca e cu Mello , nu sunt mai tari ca L ... Singurul motiv pentru care au castigat este o greseala stupida a lui Mikami si pentru ca Light i-a cam subestimat.
Sus In jos
X-Kira
Administrator
X-Kira


masculin Mesaje : 92
Data nasterii : 07/11/1998
Data de inscriere : 21/01/2013
Varsta : 25
Localizare : Romania->Iasi
Joburi/Distractii : Fotbal si FG
Stare de spirit : In forma

Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 3:46 am

Ryuk Dance DANCE BABY DANCE!!!! Ryuk
Sus In jos
https://deathnotero.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 3:54 am

L chair L dance Ras
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 7:40 am

Near sleeping Neaaaaaaar Ras
Sus In jos
X-Kira
Administrator
X-Kira


masculin Mesaje : 92
Data nasterii : 07/11/1998
Data de inscriere : 21/01/2013
Varsta : 25
Localizare : Romania->Iasi
Joburi/Distractii : Fotbal si FG
Stare de spirit : In forma

Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 7:48 am

Misa Amane Amane Misa
Sus In jos
https://deathnotero.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 7:49 am

No Misa!!!! Ras Light help me!!! Death Note
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 8:19 am

Death Note 1 Off unde e Dn când ai nevoie de el Razi))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 8:21 am

Ar ucide-o Light daca nu i-ar mai fi de folos Razi
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 8:43 am

Clar dar tu ai uicide-o prima Razi)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 9:13 am

In prima secunda apoi as avea o discutie lunga cu Tsugumi!!! Ras ))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 12:58 pm

Razi Razi
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 5:09 am

In orice caz vreau papusiile lui Near Te iubesc!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 5:30 am

Şi eu Near/Nate River 2058759897
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 5:30 am

Sunt de cumparat dar nu in Romania....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 5:32 am

Mda....o să le fac de mână Razi
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 5:35 am

Nu prea cred...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 5:36 am

Când o să am timp Ras şi materiale
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 7:56 am

Abia astept...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 10:40 am

Aşteaptă....vine o zi când le voi face şi pe ălea Razi
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 2:10 pm

Vine o zi... Vine o zi cand se va sfarsi Razi
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 3:23 pm

Eu nu-l suport pe acest NEAR pt ca asta reuseste sa-l faca pe Light . nu reuseste L dar reusesc NEAR si cu Mello Fara emotie . Cel mai mult m-a enervat cand i-a purtat masca lui L , este asa cum a spus Ligh : ,,NEAR, nu meriti sa-i porti masca lui L , nu esti nici macar pe jumatate la fel de inteligent ca L ,, Near/Nate River 2058759897 Ras
Sus In jos
Continut sponsorizat





Near/Nate River Empty
MesajSubiect: Re: Near/Nate River   Near/Nate River Icon_minitime

Sus In jos
 
Near/Nate River
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Despre Death Note :: Personaje :: Personaje principale-
Mergi direct la: